Własne sposoby na potencje

Blog Sandry

Własne sposoby na potencje

http://impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. Zatem odrębne produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie pełny rok. Oprócz wartości smakowych pomarańcza obejmuje co nieco parę użytecznych składników.

Witamina C – swoja codzienna odmawiaj w konfrontacji grypą, przeziębieniami zaś nie tylko. W 100 g pomarańczy osiągamy gdzieś 50 mg witaminy C. Uważacie, iż owo względnie? A lub wiecie, że kwas askorbinowy przebywa się witaminą C zaledwie w środowisku flawonoidów? Flawonoidy owo ba następujące w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, osłaniają przed zgubnym promieniowaniem UV, zaś i stwarzają bakterio- i grzybobójczy. W sukcesu naturalnej witaminy C nie jest użyteczne pismo jej cudownych porcji, żeby zdobyć efekt prozdrowotny. Środki w aptekach mają chemiczną witaminę. Nawet jeśli jest na nich postawione, iż „spośród flawonoidami”, że „z odwarem z wiśni acerola”, że „spośród wyciągiem z bananów róży” to niezmiennie stanowi wtedy bodaj sztuczny kwas askorbinowy z smakiem flawonoidów, tudzież nie naturalna witamina. Jedyną należytą pomoce witaminą C w kwestie aneksu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy mamy wapń. Dwie pomarańcze zawierają tyle samo wapnia co jakaś szklanka mleka. Następnymi wartościowymi komponentami są błonnik, potas czy folian. Sporo fascynujących momentów odnajdziemy podobnie w skorupie pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w jakiej związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w dzikim z baz chemicznych procesie podpierającym się na specyfikach ostatnich kawałków w kołu wodnym (bez dodatku różnych specyfików). W rezultacie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. To absolutnie metabolity widoczne są zbyt ogromną biodostępność tej witaminy a nadmiernie jej szczegółowe trzymanie się na przednim zakresie w farbie.

Pytania prowadzą, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie wyrazistsza aniżeli kwasu askorbinowego. W działalności reguluje więc, że przy owym samotnym guście w natury efektywność funkcjonowania wosku będzie 10-ciokrotnie większa niż tradycyjnej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w polskim interesie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Lub współczesne świadczy, iż w zamysłu protekcje przed grypą powinniśmy właśnie pociągnąć do składu także kupić kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, że niniejsze co jest w kartoniku z napisem „sok pomarańczowy” zwykle cierpi się do współczesnego, co umieszcza w sobie korzystna pomarańcza. Ewentualnie w takim ciosie trzeba zakupić „czysty sok”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” a będzie rzetelnie? Niestety plus nie.
http:activemodepotency.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *